Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smieszne uwagi ze szkoly :P Kolejna czesc :d


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwsza:

''Mateusz mówiąc że jest koksem skacze z pierwszego piętra''

Druga:

''Mateusz maca koleżanki a one mówią że im sie podoba" <--- Taaaaa o cycki i dupe każdy łapie swoją dziewczyne i jej koleżanke

Weteran
Opublikowano

Najlepsze miałem wczoraj, nauczycielka strzeliła combo kumplowi ;p

"Nie uważa na lekcji"

"Brak mundurka"

"Aroganckie zachowanie wobec nauczyciela"

"Wyśmiewanie nauczyciela"

"Brak przygotowanie do lekcji"

"Przeszkadzanie podczas lekcji"

"Odmówienie pokazania dzienniczka"

"Brak obuwia zamiennego"

"Nie pozwala prowadzić lekcji"

 

Kox, na jednej lekcji to dostał ;d

Pierwsze sobie jaja robił z niej, a potem ona się wkurzyła

i dawała mu za wszystko uwagi, z -75 punktów mu z tego wyjdzie ^^

Moim zdaniem to śmieszne ;d

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Dzisiaj była beka

 

"Uczeń udaje Apacza z plemienia Indian" <--- na polskim :D

"Uczeń śpiewa na lekcji, po zwróceniu uwagi przez nauczyciela dalej śpiewa" <--- też polski xD

1359062624-U334301.png

Opublikowano

Heh , myslalem ze to nie mozliwe ... Ale jednak sie mylilem , jestescie lepsi od kolegow z mojej klasy :P

 

Raz moj kolega 1 klasie gim robi cos takiego : wyciaga telefon i puszcza se muzyke , nastepnie nauczyciel mu zwraca uwage i kaze wyjsc za drzwi . On odpowiada : Jestes tego pewny ? Jak wyjde to juz nie wroce . Ok wyszedl i dodal jeb sie. Potem nie przychodzil do szkoly przez 6 miesiecy.

 

"Uczen puszcza wulgarna muzyke na lekcji muzyki i rzuca telefonem osciany"

 

 

Z podstawowki:

"uczen probuje macac nauczyciela w tylek" (baba byla ochydna . Jak on mogl xD Fuuu)

 

Z gim jeszcze 1

 

"Rzuca nauczyciela papierami"

"Uczen chodzi po klasie i pokazuje jak zakladac prezerwatywe"

"Pompuje prezerwatywe na lekcji poczym ja przebija"

wuo1.jpg


 

Opublikowano

Koega dostał "rzuca klejem" albo też często używana "za niewinność"

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

W podstawowce pamietam jak mielismy nowego nauczyciela niemiekciego. A mielismy nowe drzwi w salach wiec to wykorzystalismy. Wychodzac przekrecilismy zamek od wewnatrz a babka nie wiedziala i zaczela walic tymi drzwiami ze prawie zawiasy powypadaly ! haha

 

 

Tego samego dnia nad jej glowa rzucalismy nozyczkami (kilka wypadlo przez okno)

Jak boga kocham szczera prawdA ;D

wuo1.jpg


 

Opublikowano

Znajomy kieedyś w gimnazjum chyba wydawał dziwne dzwięki i musiał je opisac, a uwaga brzmiała: "******* wydaję dzwięki typu "fćpr" ". A tak to chyba nic ciekawego nie zapamiętałem.

Opublikowano

"... rzut kredom do tablicy" - angielski, bład był popelniony :)

 

" Uczniowie rzucają się ostrymi przedmiotami typu: cięzarki od wagi itp i nie słuchają poleceń nauczyciela" - zajęcia artystyczne z plastyki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...